Deelname 2020

Inschrijven

Wil je er samen met ons naar streven om een succesvolle beurs neer te zetten? Schrijf je dan spoedig in!

Er zijn verschillende formulieren beschikbaar, voor zowel clubs als voor losse deelnemers.

Wij kijken er naar uit om je te verwelkomen als deelnemer.

Aanmelden Oldtimerbeurs Automobielen 31 okt & 1 nov 2020

Hier kun je je aanmelden voor Oldtimerbeurs Automobielen 31 okt & 1 nov 2020

Aanmelden Oldtimer Motoren, Bromfietsen en Fietsen beurs op 16 & 17 januari 2021

Hier kun je je aanmelden voor Oldtimer Motoren, Bromfietsen en Fietsen beurs op 16 en 17 januari 2021

Deelnemers

Op deze pagina kun je informatie vinden over de diverse standhouders en clubs die deelnemen aan de diverse Oldtimerbeurzen.

Op de oldtimerbeurzen zijn alle takken van de oldtimerindustrie ruim vertegenwoordigd. Hieronder vind je een greep uit de bedrijven en clubs die regelmatig op onze oldtimerbeurzen te vinden zijn.

Motoren Bedrijven

Tony Idian Leenes | www.tonyleenes.nl

MB Motors | www.mb-motors.nl

Alltimers | www.alltimers.nl

PVT Spares | www.pelders.nl

Fa. Theofried Jeckel BMW Motoren | http://www.jeckel-motorradzubehoer.de/

Oldtimer- en/of motorenbladen

Auto Motor Klassiek | www.amklassiek.nl

Het MotorRijwiel | www.motorrijwiel.nu

Bromfiets | www.bromfiets.nl

Classictrader | www.classictrader.nl

Autoalbum |/www.autoalbum.nl

Klassiek & Techniek |/www.klassiekentechniek.nl

Lifestyle bedrijven

Elandleer | www.elandleer.nl

Coco Fashion | www.coshbycoco.nl

The King’s Elephant | www.thekingselephant.com

Memory Garden | www.memorygarden.nl

The Fudge Shop | www.british-fudge.com

Victorian House Antiques | www.victorianhouse.nl

Oldtimer- en Motorenclubs

Morris Minor Club Nederland | www.morrisminorclub.nl

Ford Taunus M Club | www.taunusmclub.nl

Oldtimer Caravan Club | www.oldtimercaravanclub.nl

Citroën ID/DS Club Nederland | www.citroeniddsclub.nl

K.J.M.V. | www.kjmv.nl

Heinkel Club Nederland | www.heinkelclubnederland.nl

D.K.W. Club Nederland | www.dkwclub.nl

VMC | www.vmcmotor.com

Oldtimer bedrijven

puchshop.de | www.puchshop.de

Bumperworld | www.bumperworld.nl

Rick Donkers Auto Electrics | www.rdae.nl

Chocan Sweets | www.chocansweets.nl

ABC Poetspads | www.abcpoetspads.nl

Handelsonderneming LaRe | www.lare.nl

Classic Cars | www.classiccars.nl

Star Classics | www.star-classics.nl

Alutech C.V. | www. alutite.nl

Timetravel Classics | www.timetravelclassics.nl